STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

ODZYSKAJ PIĘKNY, BIAŁY I ZDROWY UŚMIECH

GWARANCJA DOSKONAŁEGO EFEKTU

Nowoczesna stomatologia estetyczna pozwala przywrócić naturalny wygląd, pewność siebie i dobre samopoczucie. Białe, równe i zdrowe zęby to powód do uśmiechu, który decyduje o  pierwszym wrażeniu oraz jakości naszego życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego.

W moim gabinecie dentystycznym proponuję pełen zakres usług dedykowanych najbardziej wymagającym Pacjentom, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie, najwyższej jakości oraz natychmiastowych i długotrwałych efektach.

W ramach holistycznej oferty stomatologii estetycznej proponuję:

KORONY I LICÓWKI PEŁNOCERAMICZNE

PERFEKCYJNA REKONSTRUKCJA

Doskonały efekt końcowy, trwałość i satysfakcja Pacjenta – te trzy kryteria decydują o wyborze optymalnych komponentów – właśnie dlatego w swojej pracy korzystam z pełnoceramicznych koron i licówek.

NATURALNY WYGLĄD

Dzięki bliskiej współpracy z profesjonalnym laboratorium protetycznym oraz indywidualnej charakteryzacji uzyskuję efekty maksymalnie zbliżone do wyglądu naturalnych zębów, zapewniając pełen komfort moim Pacjentom.

POŻĄDANY KOLOR ZĘBÓW

W trakcie wykonywania cementowania wykorzystuję specjalistyczne żele próbne, które umożliwiają idealne dopasowanie koloru koron i licówek do indywidualnych preferencji, a tym samym doskonały efekt końcowy.

WYBIELANIE ZĘBÓW

NIESKAZITELNIE BIAŁY UŚMIECH

Bezpieczne wybielanie zębów to ważna dziedzina stomatologii estetycznej, dzięki której zapewniam swoim Pacjentom satysfakcjonujące efekty już po pierwszej wizycie.

Aby uzyskać jaśniejszy odcień oraz znacznie ładniejszy kolor zębów:

  • korzystam ze specjalistycznych technik wybielania w gabinecie;
  • wykonuję nakładki wybielające i rekomenduję skuteczne środki wybielające;
  • w przypadku wybielania pojedynczych „martwych” zębów korzystam ze specjalistycznych preparatów aplikowanych bezpośrednio do wnętrza zęba – aż do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

STOMATOLOGICZNE WYPEŁNIENIA ESTETYCZNE

WKŁADY KORONOWE TYPU INLAY, ONLAY I OVERLAY

W sytuacji gdy nie ma technicznych możliwości bezpośredniej odbudowy zniszczonego zęba proponuję pełnoceramiczne wypełnienia, które umożliwiają rekonstrukcję zgryzu zdecydowanie poprawiając estetykę zębów, a tym samym komfort moich Pacjentów.

JAK POWSTAJE WYPEŁNIENIE?

  • W pierwszej kolejności szlifuję odpowiednio ząb dbając o zachowanie odpowiednich  proporcji oraz silnych, zdrowych tkanek zęba.
  • Następnie precyzyjnie wykonuje wycisk, po czym doświadczeni technicy po odlaniu modeli gipsowych profilują wypełnienie w pracowni stomatologicznej.
  • Idealnie odwzorowane wypełnienie implementuje w miejsce zniszczonego zęba uzyskując w 100% naturalny efekt.
  • Wypełnienie wykonane jest z najwyższej jakości materiałów wyróżniających się bardzo wysoką trwałością i wytrzymałością.

WYBIERZ STOMATOLOGIĘ ESTETYCZNĄ

Z GWARANCJĄ DOSKONAŁYCH EFEKTÓW

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na profesjonalną konsultację